Seria Carbon

GT to synonim niezwykłej wydajności. Łącząc inspirowaną stylem F1 oryginalną wersję Evolve Carbon Street, GT podnosi poprzeczkę niezwykle popularnej serii Evolve Carbon.

Wzięliśmy już ostrą jak brzytwa carvingową broń i zrobiliśmy ją jeszcze ostrzejszą. Pięknie zaprojektowany deck GT Carbon Fibre z wbudowaną elektryką ma niezwykle precyzyjny wygląd i odczucie niskiego profilu, pozwalając na fantastyczną kontrolę i stabilność podczas jazdy. Dzięki niezrównanemu zasięgowi 50 km w konfiguracji Street, wierzchołki zamienią się w szczyty, otworzą się nowe tereny, a długie otwarte ścieżki sprawią, że twoja dotychczasowa lista ulubionych tras zmieni się w nieskończoność. Bliźniacze bezszczotkowe silniki przekazują siłę napędową na ziemię dzięki nowym kołom Evolve serii GT - 83 mm hybryda wszystkiego, co najlepsze w naszych ulubionych rolkach; przyczepność, miękkość i trwałość.
Zmień na koła terenowe i nie obniżysz wymagania co do jakości drogi, ale także stworzysz nowe ścieżki!

Nasza potężna bateria litowa zapewnia konfiguracji AT zasięg do 30 km na jednym ładowaniu, zmieniając dowolną drogę lub ścieżkę w nieskończony bieg Twoich marzeń! Ożywa, gdy może jeździć po prawie każdym terenie. Od jazdy po chodniku na plaży po skróty na ogromnych przestrzeniach - GT Carbon All Terrain połyka teren, którego Ty unikałbyś na śniadanie. Ścieżki żwirowe staną się rajdowymi etapami, a trawiaste wzgórza zmienią się w niekończący się zbiór przerw na surfowanie, błagających o twój niekończący się carving. Ta deska zmieni sposób, w jaki postrzegasz świat i ścieżki, które w nim widzisz!

Nie możesz zdecydować między konfiguracją GT Street i GT AT? Możesz mieć jedno i drugie! Przełączanie między konfiguracjami jest teraz szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu zdejmij koła Evolve 7" All Terrain, w prosty sposób załóż koła Street, a za kilka chwil będziesz znów w drodze.

Konfiguracja All Terrain ukrywa swoje brutalne umiejętności w eleganckiej, nowej konstrukcji, ale nie dajcie się zwieść - z tylko 9,5 kg, to bandyta ubrany w Armaniego. Wróć do ustawień Street i uzbrój się w niesamowitą maszynę do carvingu. Evolve 2in1 Carbon GT to prawdziwy król elektrycznych deskorolek!

Moc - wydajność - wszechstronność

OSTRZEŻENIE: Seria Evolve Carbon to elektryczna deskorolka o wysokich osiągach. Zdecydowanie zaleca się, aby dzieci w wieku poniżej 14 lat lub osoby nowe używające deskorolki elektrycznej, poruszały się pod nadzorem oraz z pełnym osprzętem ochronnym, w tym w kasku. Tryb FAST i GT oferuje możliwości wydajności nieodpowiednie dla początkujących oraz pozwala jeździć w sytuacjach, które mogą zwiększać ryzyko użycia deski. tj: Tryb GT pozwoli desce podjeżdżać pod bardzo strome wzgórza, które będą niebezpieczne podczas zjazdu z powrotem, nawet korzystając z hamulca. Podczas gdy oprogramowanie ma na celu ograniczenie wspinania się pod niebezpieczne pochyłości, jeździec musi zrozumieć, jaką moc ta deska oferuje, musi być świadomy możliwości w celu bezpiecznego użytkowania urządzenia.