Seria Bamboo GT

Skateboardy Evolve Original Pintail oraz Snubnose były wstępem do serii Bamboo. Teraz odradzają się z w nowej wersji GT!

Aby zrobić najlepszą deskę elektryczną wzięliśmy prawdziwy longboard i połączyliśmy go z dwoma bezszczotkowymi, naszej konstrukcji, silnikami 3000W oraz nowym pilotem GT wyposażonym w cyfrowy ekran LCD. Nowy system szerokich truk-ów "super-carve", zapewnia niezrównaną stabilność przy jednoczesnej możliwości wykonywania niezwykle ciasnych skrętów. Dzięki nowatorskim kołom GT serii Evolve - 83-milimetrowej hybrydzie wszystkiego co najlepsze w naszych ulubionych rolkach - przyczepność, miękkość i trwałość - twoja jazda będzie jeszcze bardziej płynna. Sportowa grafika na gripie zgodna ze spuścizną naszych oryginalnych serii bambusowych, Bamboo GT zawiera wygodną deskę  Gen2 z uczuciem zamknięcia oraz elastyczną obudowę baterii, w ten sposób tworząc miękką, surfową przejażdżkę, idealną do podróżowania w ulubione miejsca.  Dzięki zasięgowi do 35 km na jednym ładowaniu, prędzej skończy Ci się droga, niż zabraknie Ci baterii! Bamboo GT jest hybrydą niespotykanej wydajności oraz tradycyjnego stylu longbordowego. Niski profil oraz łatwość poruszania się gwarantuje przyciąganie uwagi oraz zazdrość. 
Zmień kóła na 7" All Terrain i Twoje Bambo GT z łatwością pokona wszystkie ścieżki które znasz  oraz będzie prosić o znalezienie nowych których nie jeszcze nie znasz. Potężna litowa bateria daje Ci zasięg do 20km na jednym ładowaniu - to znaczy, że Boamboo GT AT da Ci możliwość jazdy jaką lubisz niezależnie od sezonu. Przejażdżka plażą po kawę, skrót po trawie, żwirowe ścieżki oraz nierówności. Bamboo GT AT oznacza, że nie potrzebujesz pretekstu aby jechać dłuższą drogą do domu, będziesz potrzebował pretekstu by tej drogi nie nadrabiać.    

Evolve Bamboo GT oferuje więcej trybów jazdy niż kiedykolwiek wcześniej, pozwalając wszystkim użytkownikom na bezpieczne korzystanie z produktu dzięki dodatkowej funkcji dostosowywania trybu jazdy w zależności od warunków oraz maksymalizacji wydajności. Użyj trybu "SLOW", aby uzyskać łatwą kontrolę i bezpieczną prędkość maksymalną, idealną dla początkujących użytkowników. Gdy już opanujesz jazdę, przełącz się w tryb "ECO", aby uzyskać spokojną jazdę i niezrównany zasięg. Wypróbuj tryb "FAST", aby przeciąć ruch uliczny oraz wpompować  sobie dzienną dawkę adrenaliny, a jeśli się odważysz, przełącz w tryb "GT", aby uwolnić szaloną moc i przyspieszenie oraz możliwość pokonywania podjazdów o nachyleniu do 25%!
A na najlepsze, możesz to wszystko zobaczyć w czasie rzeczywistym, dzięki pierwszemu na świecie całkowicie nowemu pilotu Evolve GT Series. Podaje on natychmiastowe informacje zwrotne na temat prędkości, poziomu naładowania baterii, zasięgu i trybu wybranego za pomocą wbudowanego ekranu, bezpośrednio z dłoni!

Bamboo GT: prawdziwy longboard, który pokochasz dzięki wydajności, której potrzebujesz!

Bamboo GT AT: elegancki Dr Jekyl na ulicy, monstrualny Mr Hyde w terenie. Uwolnij swoją przygodę. 

Moc - wydajność - wszechstronność

OSTRZEŻENIE: Seria Evolve GT to elektryczna deskorolka o wysokich osiągach. Zdecydowanie zaleca się, aby dzieci w wieku poniżej 14 lat lub osoby nowe używające deskorolki elektrycznej, poruszały się pod nadzorem oraz z pełnym osprzętem ochronnym, w tym w kasku. Tryb FAST i GT oferuje możliwości wydajności nieodpowiednie dla początkujących oraz pozwala jeździć w sytuacjach, które mogą zwiększać ryzyko użycia deski. tj: Tryb GT pozwoli desce podjeżdżać pod bardzo strome wzgórza, które będą niebezpieczne podczas zjazdu z powrotem, nawet korzystając z hamulca. Podczas gdy oprogramowanie ma na celu ograniczenie wspinania się pod niebezpieczne pochyłości, jeździec musi zrozumieć, jaką moc ta deska oferuje, musi być świadomy możliwości w celu bezpiecznego użytkowania urządzenia.